Aby otrzymać bezpłatną wycenę wystarczy wypełnić poniższy formularz. W ciągu godziny odpiszemy podając cenę i termin wykonania zlecenia.

Jeśli zaproponowane warunki będą Państwu odpowiadać należy dokonać płatności przelewem bankowym lub poprzez system Dotpay (przelew natychmiastowy).

Tłumaczenia specjalistyczne wykonujemy w cenie tłumaczeń zwykłych, ceny już od 30 zł za stronę. Mniejsze zlecenia wykonujemy w ciągu jednego dnia roboczego.

  Dane klienta

  Dane tłumaczenia

  Załącz dokument

  Cennik naszego biura tłumaczeń nie zawiera żadnych ukrytych opłat. Co więcej, nie pobieramy dodatkowego wynagrodzenia za specjalizację tekstu. Tłumaczenia z takich dziedzin jak prawo, medycyna, technika, IT i inne wykonujemy w cenie tłumaczeń zwykłych.

  Cena jest ustalana w oparciu o strony rozliczeniowe. 1 strona rozliczeniowa zawiera 1800 znaków wraz ze spacjami będącymi elementem zdań. Prosimy zwrócić uwagę, że wiele innych biur tłumaczeń stosuje cennik oparty o strony zawierające 1500 znaków, oznacza to więcej stron i wyższą cenę w końcowym rozliczeniu. Dla przykładu, dokument zawierający 45.000 znaków u nas oznacza 25 stron rozliczeniowych, w wielu innych biurach tłumaczeń będzie to aż  30 stron.

  Strona tłumaczenia przysięgłego to 1125 znaków, przelicznik taki wynika z rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości i stosuje się do wszystkich tłumaczeń przysięgłych w Polsce.