Tłumacz przysięgły Poznań

Czynne od poniedziałku do piątku
w godzinach od 9.00 do 16.00

Adres:
pl. Wielkopolski 3/27
61-746 Poznań
wejście od podwórka

e-mail:
poznan@biurotlumaczen.pl

Telefon:
tel. (+48 61) 851 51 03
kom. (+48) 690 560 396

Nasze biuro tłumaczeń możecie Państwo znaleźć na ul. Półwiejskiej pomiędzy ul. Długą i Kwiatową. Idąc od Starego Browaru jesteśmy po prawej stronie, w Pasażu. Po wejściu przez rozsuwane drzwi proszę się skierować od razu na prawo do kolejnych drzwi z domofonem. Na domofonie prosimy wybrać numer 41. Po wejściu zobaczą Państwo zaraz obok windę, prosimy nią wjechać na 4. piętro. Już po chwili są Państwo u nas w biurze. Dołożymy wszelkich starań aby współpraca z naszym biurem tłumaczeń w Poznaniu była dla Państwa przyjemnością. Zapraszamy jak najczęściej.


Nasza firma powstała w 1957 roku, ponad pół wieku temu.

Od początku istnienia obsługiwaliśmy tłumaczenia dla firm prywatnych i państwowych, jak i dla klientów indywidualnych. Dbając stale o rozwój i udoskonalanie jakości naszych usług, w ciągu lat nasze pierwotne specjalizacje – tłumaczenia przysięgłe i techniczne – poszerzyły się o nowe gałęzie tłumaczeń. Obecnie wykonujemy też inne tłumaczenia specjalistyczne (prawnicze, medyczne, IT, reklamowe,…), tłumaczenia ustne i lokalizację oprogramowania (gry, programy użytkowe).

Wychodzimy także naprzeciw zmianom technologicznym. Zaczynaliśmy pracę w czasach gdy szczytem możliwości technicznych była praca na maszynie do pisania. Przeszliśmy wszystkie dalsze etapy rozwoju technologicznego, czyli elektryczne maszyny do pisania, pierwsze komputery, Internet, oprogramowanie wspomagające tłumaczenia (CAT).

Dziś wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię w celu uzyskania maksymalnej jakości i szybkości naszych przekładów. Od wyceny przesłanych przez Państwa tekstów przez zarządzanie tłumaczeniem i jego jakością do oddania gotowego przekładu.

Także liczba obsługiwanych języków rosła imponująco. Zaczynaliśmy od tłumaczeń w języku angielskim, niemieckim, francuskim i rosyjskim. Stopniowo poszerzaliśmy naszą ofertę o inne języki europejskie. Dziś podejmujemy się tłumaczeń w każdym przesłanym do nas języku. Postępująca globalizacja jest faktem. Znacząco wzrasta liczba zleceń w językach azjatyckich takich jak koreański, chiński, japoński, hindi czy wietnamski.

Napisz do nas lub wyślij dokument do szybkiej wyceny przez nasze biuro tłumaczeń w Poznaniu.