Nasze biuro tłumaczeń obsługuje tłumaczenia rosyjskiego od przeszło 50 lat. Wykonujemy:

  • tłumaczenia przysięgłe języka rosyjskiego,
  • rosyjskie tłumaczenia specjalistyczne,
  • szybki tłumaczenia online po rosyjsku,
  • tłumaczenia zwykłe,
  • tłumaczenia konsekutywne w języku rosyjskim,
  • tłumaczenia symultaniczne w języku rosyjskim.

W skutek globalizacji zwiększa się liczba zleceń z pominięciem języka polskiego. Dla wielu zagranicznych partnerów wykonujemy tłumaczenia z rosyjskiego na inne języki Europy i Azji. Wykonamy każdy przekład w tym języku, od dyplomu ukończenia uczelni lub świadectwa urodzenia, przez instrukcje użytkowania skomplikowanych urządzeń aż do obsługi wielomiesięcznych dużych projektów międzynarodowych gdzie jest potrzebne zaangażowanie znacznych zasobów osobowych.

Zapraszamy do stałej współpracy – dołącz do grona naszych zadowolonych partnerów tłumaczeń języka rosyjskiego.


Nasza firma powstała w 1957 roku, ponad pół wieku temu.

Od początku istnienia obsługiwaliśmy tłumaczenia dla firm prywatnych i państwowych, jak i dla klientów indywidualnych. Dbając stale o rozwój i udoskonalanie jakości naszych usług, w ciągu lat nasze pierwotne specjalizacje – tłumaczenia przysięgłe i techniczne – poszerzyły się o nowe gałęzie tłumaczeń. Obecnie wykonujemy też inne tłumaczenia specjalistyczne (prawnicze, medyczne, IT, reklamowe,…), tłumaczenia ustne i lokalizację oprogramowania (gry, programy użytkowe).

Wychodzimy także naprzeciw zmianom technologicznym. Zaczynaliśmy pracę w czasach gdy szczytem możliwości technicznych była praca na maszynie do pisania. Przeszliśmy wszystkie dalsze etapy rozwoju technologicznego, czyli elektryczne maszyny do pisania, pierwsze komputery, Internet, oprogramowanie wspomagające tłumaczenia (CAT).

Dziś wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię w celu uzyskania maksymalnej jakości i szybkości naszych przekładów. Od wyceny przesłanych przez Państwa tekstów przez zarządzanie tłumaczeniem i jego jakością do oddania gotowego przekładu.

Także liczba obsługiwanych języków rosła imponująco. Zaczynaliśmy od tłumaczeń w języku rosyjskim, angielskim, niemieckim, francuskim. Stopniowo poszerzaliśmy naszą ofertę o inne języki europejskie. Nasze biuro tłumaczeń to nie tylko rosyjski. Dziś podejmujemy się tłumaczeń w każdym przesłanym do nas języku. Postępująca globalizacja jest faktem. Znacząco wzrasta liczba zleceń w językach azjatyckich takich jak koreański, chiński, japoński, hindi czy wietnamski.

Biuro tłumaczeń rosyjski

Napisz do nas lub wyślij dokument do szybkiej wyceny przez nasze biuro tłumaczeń języka rosyjskiego.