Tłumacz przysięgły Warszawa

Czynne od poniedziałku do czwartku
w godzinach od 9.00 do 17.00 oraz w piątek od 9.00 do 16.00.


Adres:

ul. Wspólna 50A/21
00-684 Warszawa
parter, 350 metrów od Metra Centrum

Telefon:
tel. 22 692 41 47
+48 531 90 00 39

e-mail:
kontakt@biurotlumaczen.pl

Nasze biuro tłumaczeń znajduje się w ścisłym centrum Warszawy, niecałe 300 metrów od stacji Metro Centrum. Mieścimy się na ul. Żurawiej pomiędzy ul. Marszałkowską i Poznańską. Prosimy wejść w bramę, recepcja i ochrona znajduje się w drzwiach po lewej stronie, prosimy udać się schodami lub windą na 2. piętro i już są Państwo u nas w biurze. Dołożymy wszelkich starań aby współpraca z naszym biurem tłumaczeń w Warszawie była dla Państwa przyjemnością. Zapraszamy do częstych odwiedzin.


Nasza firma powstała w 1957 roku, ponad pół wieku temu.

Od początku istnienia obsługiwaliśmy tłumaczenia dla firm prywatnych i państwowych, jak i dla klientów indywidualnych. Dbając stale o rozwój i udoskonalanie jakości naszych usług, w ciągu lat nasze pierwotne specjalizacje – tłumaczenia przysięgłe i techniczne – poszerzyły się o nowe gałęzie tłumaczeń. Obecnie wykonujemy też inne tłumaczenia specjalistyczne (prawnicze, medyczne, IT, reklamowe,…), tłumaczenia ustne i lokalizację oprogramowania (gry, programy użytkowe).

Wychodzimy także naprzeciw zmianom technologicznym. Zaczynaliśmy pracę w czasach gdy szczytem możliwości technicznych była praca na maszynie do pisania. Przeszliśmy wszystkie dalsze etapy rozwoju technologicznego, czyli elektryczne maszyny do pisania, pierwsze komputery, Internet, oprogramowanie wspomagające tłumaczenia (CAT).

Dziś wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię w celu uzyskania maksymalnej jakości i szybkości naszych przekładów. Od wyceny przesłanych przez Państwa tekstów przez zarządzanie tłumaczeniem i jego jakością do oddania gotowego przekładu.

Także liczba obsługiwanych języków rosła imponująco. Zaczynaliśmy od tłumaczeń w języku angielskim, niemieckim, francuskim i rosyjskim. Stopniowo poszerzaliśmy naszą ofertę o inne języki europejskie. Dziś podejmujemy się tłumaczeń w każdym przesłanym do nas języku. Postępująca globalizacja jest faktem. Znacząco wzrasta liczba zleceń w językach azjatyckich takich jak koreański, chiński, japoński, hindi czy wietnamski.

Napisz do nas lub wyślij dokument do szybkiej wyceny przez nasze biuro tłumaczeń w Warszawie.