Język angielski jest najczęstszym językiem w kontaktach międzynarodowych na świecie. Angielski obok francuskiego jest językiem roboczym głównych organów Unii Europejskiej. ¼ populacji Ziemi posługuje się w jakimś stopniu tym językiem.

Jednak w wielu sytuacjach jest potrzebna wiedza profesjonalnych tłumaczy, osób które posiadają umiejętność mówienia i pisania po angielsku w stopniu perfekcyjnym, na poziomie native speakerów. Native speaker to osoba która posługuje się danym językiem od dziecka lub minimum kilkunastu lat, jest związana kulturowo z krajem jego występowania. To jednak nie wystarczy do tego aby być dobrym tłumaczem języka angielskiego. Potrzebna jest praktyka translatorska i wiedza specjalistyczna w dziedzinach które się tłumaczy.

Nasze biuro tłumaczeń obsługuje tłumaczenia angielskiego od przeszło 50 lat. Wykonaliśmy przekłady ok. 350.000 stron z lub na język angielski. Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe, specjalistyczne, online, zwykłe, konsekutywne, symultaniczne w języku angielskim. W skutek globalizacji zwiększa się liczba zleceń z pominięciem języka polskiego. Dla wielu zagranicznych partnerów wykonujemy tłumaczenia z angielskiego na inne języki Europy i Azji. Ilość przekładów angielskiego zdecydowanie wyprzedza inne języki tłumaczone w Polsce. Wykonamy każdy przekład w tym języku, od dyplomu ukończenia uczelni lub świadectwa urodzenia, przez instrukcje użytkowania skomplikowanych urządzeń aż do obsługi wielomiesięcznych dużych projektów międzynarodowych gdzie jest potrzebne zaangażowanie znacznych zasobów osobowych.

Zapraszamy do stałej współpracy – dołącz do grona naszych zadowolonych partnerów.