W celu bezpłatnej i szybkiej wyceny prosimy skorzystać z formularza lub wysłać maila do jednego z naszych biur.

Tłumaczenia specjalistyczne wykonujemy w cenie tłumaczeń zwykłych, ceny już od 30 zł za stronę. Mniejsze zlecenia wykonujemy w ciągu jednego dnia roboczego.

W ciągu godziny odpiszemy podając cenę i termin wykonania zlecenia.

Jeśli zaproponowane warunki będą Państwu odpowiadać należy dokonać płatności przelewem bankowym, w biurze gotówką lub poprzez system Dotpay (przelew natychmiastowy).

Stali klienci mają możliwość zapłaty po realizacji zlecenia na podstawie faktury VAT.

Więcej informacji o rodzajach tłumaczeń:
tłumaczenia przysięgłe
tłumaczenia pisemne
tłumaczenia dla firm
tłumaczenia ustne

 

————————————————————-

 

Biuro Tłumaczeń – najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie
Biuro Tłumaczeń to jedna z najstarszych agencji tłumaczeniowych w Polsce – swoje usługi oferujemy od 1957 roku. Przez ponad pół wieku istnienia na rynku wysunęliśmy się na pozycję niekwestionowanego lidera wśród agencji tłumaczeniowych i zdobyliśmy zaufanie klientów, którzy cenią przede wszystkim szybkość i profesjonalizm świadczonych przez nas usług. Biuro tłumaczeń to najwyższa jakość, której gwarancją jest wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie oraz śmiałe wykorzystywanie w pracy najnowszych osiągnięć technologicznych.

 

Szeroki zakres usług i wysoka jakość
Jako agencja tłumaczeń oferujemy kompleksowe usługi z zakresu tłumaczenia. Zajmujemy się zarówno tłumaczeniem ustnym jak i pisemnym. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz firmami, państwowymi i prywatnymi (między innymi: Castorama, Orlen, PKO czy Teatr Muzyczny Capitol). Wśród proponowanych przez nas usług znajdują się nie tylko tłumaczenia zwykłe, ale również tłumaczenia przysięgłe oraz specjalistyczne (techniczne, medyczne, prawnicze, IT…). Biuro Tłumaczeń zajmuje się także lokalizacją oprogramowania: gier oraz programów użytkowych. W celu zapewnienia tłumaczeń najwyższej jakości, korzystamy z nowoczesnej technologii, w tym oprogramowania wspomagającego tłumaczenie CAT.

 

Tłumaczenia z większości języków
Agencja podejmuje się tłumaczenia z prawie dowolnego języka. W naszej ofercie mamy ich ponad 40. Oprócz popularnych europejskich języków, takich jak angielski, niemiecki, rosyjski czy hiszpański, Biuro Tłumaczeniowe realizuje również tłumaczenia z dużo bardziej egzotycznych języków takich jak arabski, wietnamski, japoński i wiele innych. Niezależnie od wybranej pary językowej i dziedziny, do której zalicza się tekst, tłumaczenie jest zawsze profesjonalne i zawiera aktualną fachową terminologię.

 

Atrakcyjne stawki i darmowa wycena
Biuro Tłumaczeń wyróżnia nie tylko wysoka jakość, ale również konkurencyjne ceny. Jeśli chodzi o cennik, to nie mamy sobie równych – ceny zaczynają się już od trzydziestu złotych za stronę. Oferujemy oczywiście możliwość darmowej wyceny – jeżeli przed podjęciem współpracy, chcecie Państwo dowiedzieć się ile zapłacicie za zlecone tłumaczenie, wystarczy, że uzupełnicie odpowiedni formularz na stronie. W ciągu godziny otrzymacie odpowiedź zawierającą cenę oraz termin wykonania tłumaczenia.

 

Kontakt z Biurem Tłumaczeń
Agencja tłumaczeniowa współpracuje z klientami na całym świecie. Żeby skorzystać z naszych usług, wystarczy dostęp do telefonu lub internetu – można skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Posiadamy również biura w czterech dużych ośrodkach w Polsce. Miasta, w których znajdziemy Biuro Tłumaczeń to: Warszawa, Wrocław, Poznań, Szczecin.