Tłumacz przysięgły Szczecin

Czynne od poniedziałku do czwartku
od 9.00 do 17.00 oraz w piątek od 9.00 do 16.00 .

Nasz adres:
al. Wojska Polskiego 56/4
70-477 Szczecin
pomiędzy pl. Szarych Szeregów i ul. Jagiellońską

Telefony:
Tel. i fax (+48 91) 43 43 556
Tel. (+48 91) 823 41 26

e-mail:
info@biurotlumaczen.pl

Biuro tłumaczeń Szczecin

Nasze biuro tłumaczeń znajduje się w Szczecinie w odnowionej kamienicy na al. Wojska Polskiego, pomiędzy ul. Jagiellońską a pl. Szarych Szeregów. Idąc od ul. Jagiellońskiej jesteśmy po lewej stronie. Prosimy wejść w bramę, udać się schodami na pierwsze piętro, już są Państwo u nas. Dołożymy wszelkich starań aby współpraca z naszym biurem tłumaczeń w Szczecinie układała się jak najlepiej. Zapraszamy do częstych odwiedzin.

Tłumacz przysięgły w Szczecinie

W naszym biurze w Szczecinie wykonywane są również tłumaczenia przysięgłe. Osoby zainteresowane tego typu usługą zapraszamy do naszej siedziby, gdzie specjalista, zobowiązany złożoną przed Ministrem Sprawiedliwości przysięgą, skrupulatnie i zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami wykona konieczne prace. Dokumenty opracowane przez naszych fachowców mają wagę aktów urzędowych i można się nimi posiłkować m.in. w sprawach sądowych.


Nasze biuro tłumaczeń powstało w 1957 roku, ponad pół wieku temu.

Od początku istnienia obsługiwaliśmy tłumaczenia dla firm prywatnych i państwowych, jak i dla klientów indywidualnych. Dbając stale o rozwój i udoskonalanie jakości naszych usług, w ciągu lat nasze pierwotne specjalizacje – tłumaczenia przysięgłe i techniczne – poszerzyły się o nowe gałęzie tłumaczeń. Obecnie wykonujemy też inne tłumaczenia specjalistyczne (prawnicze, medyczne, IT, reklamowe,…), tłumaczenia ustne i lokalizację oprogramowania (gry, programy użytkowe).

Wychodzimy także naprzeciw zmianom technologicznym. Zaczynaliśmy pracę w czasach gdy szczytem możliwości technicznych była praca na maszynie do pisania. Przeszliśmy wszystkie dalsze etapy rozwoju technologicznego, czyli elektryczne maszyny do pisania, pierwsze komputery, Internet, oprogramowanie wspomagające tłumaczenia (CAT).

Dziś wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię w celu uzyskania maksymalnej jakości i szybkości naszych przekładów. Od wyceny przesłanych przez Państwa tekstów przez zarządzanie tłumaczeniem i jego jakością do oddania gotowego przekładu.

Tłumacz przysięgły Szczecin

Także liczba obsługiwanych języków rosła imponująco. Zaczynaliśmy od tłumaczeń w języku angielskim, niemieckim, francuskim i rosyjskim. Stopniowo poszerzaliśmy naszą ofertę o inne języki europejskie. Dziś podejmujemy się tłumaczeń w każdym przesłanym do nas języku. Postępująca globalizacja jest faktem. Znacząco wzrasta liczba zleceń w językach azjatyckich takich jak koreański, chiński, japoński, hindi czy wietnamski.

Napisz do nas lub wyślij dokument do szybkiej wyceny przez nasze biuro tłumaczeń w Szczecinie.