Liczba naszych stałych partnerów ciągle rośnie, dołącz do grona ponad 100.000 zadowolonych klientów!

Współpracujemy z wieloma dużymi firmami z kraju i z zagranicy. Aby zobaczyć listę naszych partnerów prosimy wejść w zakładkę Nasi klienci.

Jesteśmy niezwykle elastyczni jeśli chodzi o preferowane warunki współpracy i wymiany dokumentów. Dostosowujemy się do Państwa wymagań i oczekiwań. Zlecenia można przekazywać osobiście, pocztą, drogą e-mailową, poprzez serwery ftp, narzędzia do tłumaczeń online (przy lokalizacji oprogramowania), itd.

Obsłużyliśmy wiele dużych i często nietypowych projektów. Oto kilka przykładów:

– konferencje międzynarodowe z udziałem kilkunastu tłumaczy i sprzętu do tłumaczeń symultanicznych,

– nauka pracowników fabryk słodyczy obsługi nowych maszyn, fabryki zachodniego koncernu są zlokalizowane w Polsce, na Ukrainie, w Niemczech, w Wielkiej Brytanii,

– wejście dużej polskiej firmy na nowe rynki do 3 państw Unii Europejskiej, byliśmy obecni na każdym etapie tego przedsięwzięcia, tj. od powstania strategii i koncepcji podboju nowych rynków, przez poszukiwanie zagranicznych partnerów, tworzenie materiałów promocyjnych i reklamowych, nowych wersji językowych strony internetowej dostosowanej do lokalnych oczekiwań klientów, pozyskania pracowników w lokalnych filiach oraz ich szkolenia.

Wypróbuj nas – na pewno zostaniemy partnerami w biznesie na długie lata.

Napisz do nas lub wyślij dokument do szybkiej wyceny.