W celu bezpłatnej i szybkiej wyceny prosimy skorzystać z formularza lub wysłać maila do jednego z naszych biur.

Tłumaczenia specjalistyczne wykonujemy w cenie tłumaczeń zwykłych, ceny już od 30 zł za stronę. Mniejsze zlecenia wykonujemy w ciągu jednego dnia roboczego.

W ciągu godziny odpiszemy podając cenę i termin wykonania zlecenia.

Jeśli zaproponowane warunki będą Państwu odpowiadać należy dokonać płatności przelewem bankowym, w biurze gotówką lub poprzez system Dotpay (przelew natychmiastowy).

Stali klienci mają możliwość zapłaty po realizacji zlecenia na podstawie faktury VAT.

Więcej informacji o rodzajach tłumaczeń:
tłumaczenia przysięgłe
tłumaczenia pisemne
tłumaczenia dla firm
tłumaczenia ustne

Biuro Tłumaczeń – najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie
Biuro Tłumaczeń to jedna z najstarszych agencji tłumaczeniowych w Polsce – swoje usługi oferuje już od 1957 roku. Przez ponad pół wieku istnienia na rynku firma wysunęła się na pozycję niekwestionowanego lidera wśród agencji tłumaczeniowych i zdobyła zaufanie klientów, którzy cenią przede wszystkim szybkość i profesjonalizm świadczonych przez nią usług. Biuro tłumaczeń to najwyższa jakość, której gwarancją jest wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie oraz śmiałe wykorzystywanie w pracy nowinek technologicznych.

Szeroki zakres usług i wysoka jakość
Agencja tłumaczeń oferuje kompleksowe usługi z zakresu tłumaczenia. Zajmuje się zarówno tłumaczeniem ustnym jak i pisemnym. Współpracuje z klientami indywidualnymi oraz firmami, państwowymi i prywatnymi (między innymi: Castorama, Orlen, PKO czy Teatr Muzyczny Capitol). Wśród proponowanych przez firmę usług znajdują się nie tylko tłumaczenia zwykłe, ale również tłumaczenia przysięgłe oraz specjalistyczne (techniczne, medyczne, prawnicze, IT…). Biuro Tłumaczeń zajmuje się także lokalizacją oprogramowania: gier oraz programów użytkowych. W celu zapewnienia tłumaczeń najwyższej jakości, korzysta z nowoczesnej technologii, w tym oprogramowania wspomagającego tłumaczenie, popularne zwanego CAT.

Tłumaczenia z większości języków
Agencja podejmuje się tłumaczenia z prawie dowolnego języka. Oprócz popularnych europejskich języków, takich jak angielski, niemiecki, rosyjski czy hiszpański, Biuro Tłumaczeniowe realizuje również tłumaczenia z arabskiego, wietnamskiego, japońskiego i wielu innych. Niezależnie od wybranej pary językowej i dziedziny, do której zalicza się tekst, tłumaczenie jest zawsze profesjonalne i zawiera aktualną fachową terminologię.

Atrakcyjne stawki i darmowa wycena
Biuro Tłumaczeń wyróżnia nie tylko wysoka jakość, ale również konkurencyjne ceny. Jeśli chodzi o cennik, Biuro Tłumaczeń nie ma sobie równych – ceny zaczynają się już od trzydziestu złotych za stronę. Co więcej, agencja oferuje nam również możliwość darmowej wyceny – jeżeli przed podjęciem współpracy, chcemy dowiedzieć się, ile zapłacimy za zlecone tłumaczenie, wystarczy, że uzupełnimy odpowiedni formularz na stronie. W ciągu godziny otrzymamy odpowiedź zawierającą cenę oraz termin wykonania tłumaczenia.

Kontakt z Biurem Tłumaczeń
Agencja tłumaczeniowa współpracuje z klientami na całym świecie. Żeby skorzystać z jej usług, wystarczy dostęp do telefonu lub internetu – możemy skontaktować się z nią telefonicznie lub mailowo. Firma posiada również siedziby stacjonarne w czterech z dużych ośrodkach w Polsce. Miasta, w których znajdziemy Biuro Tłumaczeń to: Warszawa, Wrocław, Poznań, Szczecin.